Własna kawalerka w Krakowie to bardzo dobra lokata kapitału. Nowe mieszkania w stolicy Małopolski należą do najdroższych w Polsce, niemniej z każdym rokiem zyskują na wartości. Na kawalerkę warto zdecydować się z paru ważnych powodów.

Nowa kawalerka w Krakowie – największe zalety

Nowa kawalerka w Krakowie to świetna inwestycja. Doskonale sprawdza się w roli mieszkania dla singla lub pary – bez względu na to, czy ma na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych, czy jest przeznaczona na wynajem. Na wynajmowaniu kawalerek w Krakowie można nieźle zarobić, ale trzeba pamiętać o uzbrojeniu się w cierpliwość. Na zyski można liczyć dopiero po minimum 10. latach od zakupu nieruchomości. W każdym razie kawalerki to najbardziej poszukiwane mieszkania na wynajem w Krakowie. Klienci firmy deweloperskiej Ekopark podkreślają, że dobrze zaprojektowana kawalerka to komfortowe i przyjemne miejsce do życia. Warto ponadto przypomnieć o tym, że nowe mieszkania objęte są rękojmią. Deweloperzy udzielają też na nie specjalnej gwarancji. Ogromnym nowych kawalerek są niższe koszty utrzymania niż ma to miejsce w przypadku mieszkań z rynku wtórnego. Nie ma też konieczności przeprowadzania poważnego remontu przez co najmniej kilka lat od zakupu nieruchomości.

Nowa kawalerka w Krakowie – jak wybrać najlepszą?

Wybór kawalerki w Krakowie jest podyktowany indywidualnymi przesłankami. Kawalerka kawalerce nierówna, jeśli chodzi o metraż, lokalizację, rozkład pomieszczeń oraz standard wykończenia. Najważniejsze jest zatem określenie własnych preferencji w tym zakresie. Znając je, łatwiej porównywać oferty i wybierać nowe mieszkania. Wola Duchacka to doskonały przykład lokalizacji w Krakowie, która obecnie cieszy się ogromną popularnością. Niebagatelne znaczenie w omawianym kontekście ma też renoma dewelopera. Współpracę trzeba nawiązywać wyłącznie ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami, które mają stabilną sytuację finansową i uporządkowaną sytuację prawną, jeśli chodzi o grunty pod inwestycje.