Czy wiesz, dlaczego lodówki dwudrzwiowe cieszą się tak dużą popularnością? Szereg zalet związanych z użytkowaniem tych urządzeń sprawia, że coraz więcej użytkowników decyduje się na ich zakup. Wyróżnia je nie tylko znakomita pojemność, ale także dostęp do przeróżnych funkcji, dzięki którym możemy korzystać w pełni z osiągnięć nowoczesnych technologii. Sprawdź, czy lodówka Side by Side to wybór odpowiedni również dla Ciebie!

Side by Side, czyli inteligentna lodówka

Czy wiesz, dlaczego lodówka Side by Side bywa określana jako inteligentne urządzenie? Marka Samsung od lat pracuje nad rozwiązaniami, które mają na celu ułatwić nam wykonywanie codziennych prac. Niektóre z funkcji i technologii mogą zaskoczyć nas swoim działaniem! Na przykład obecna w lodówce kamera (dostępna w wybranych modelach) pozwoli zweryfikować zawartość półek. W jedną chwilę dzięki aplikacji SmartThings* sprawdzimy, czy mamy odpowiednią ilość mleka, czy może konieczny jest jego zakup.

A planowanie listy zakupów? Tak, tutaj również pomocna może być inteligentna lodówka. Nowoczesne warianty marki Samsung posiadają specjalny, dotykowy ekran, który został umieszczony na drzwiach lodówki. Daje on dostęp między innymi do aplikacji SmartThings, którą znajdziemy również w naszych telefonach czy telewizorach Samsung.

Lodówka dwudrzwiowa – wymiary

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że lodówka dwudrzwiowa ma większy rozmiar od wariantu jednodrzwiowego. Dlatego upewnij się, że w Twojej kuchni jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, aby ustawić nowy sprzęt. Miej jednak na uwadze, że lodówki Side by Side różnią się od siebie wymiarami. Nie ma jednego, standardowego rozmiaru. Przed zakupem sprawdź parametry na stronie producenta.

Twoja kuchnia nie musi też wyglądać nudno! Postaw na ciekawą, designerską lodówkę, która idealnie wpasuje się w urządzaną przestrzeń!

Lodówka Side by Side – najważniejsze zalety

Czy wiesz, jakie są główne zalety lodówek Side by Side? Bez wątpienia niemałe znaczenie ma tutaj ich rozmiar. Pojemne komory sprawiają, że jesteśmy w stanie pomieścić naprawdę sporo produktów spożywczych. Dodatkowo marka Samsung dba o to, aby zapewnić możliwie najlepsze warunki przechowywania. Przykładowo, przy właściwej cyrkulacji wilgoci, owoce i warzywa pozostają świeże znacznie dłużej!

A może lodówka z kostkarką do lodu? Postaw na model Side by Side, które został wyposażony właśnie w to rozwiązanie. Kostkarka znajduje się na drzwiach urządzenia, dzięki czemu masz do niej stały dostęp. Pyszny napój z lodem smakuje doskonale nie tylko podczas upalnego lata!

A co z energooszczędnością? Poznaj technologię No Frost! Jej głównym zadaniem jest zapobieganie powstawaniu szronu i lodu. Dzięki temu lodówka nie traci na efektywności działania.

Nie bez powodu najczęściej kupowane lodówki to lodówki Samsung*. Jak widać, znajdziemy tutaj wiele ciekawych rozwiązań, z których możemy korzystać na co dzień. Poznaj wybrane modele, aby znaleźć takie funkcje, które są dla Ciebie najlepsze!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* Aby skorzystać z aplikacji SmartThings, pobierz ją z Galaxy Store, Play Store lub App Store. Aplikacja do działania wymaga systemu Android OS 9↑ i co najmniej 3 GB RAM lub iOS 14↑. Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna na stronie: https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/jakie-urzadzenia-sa-kompatybilne-ze-smartthings/. Wszystkie urządzenia muszą być połączone z siecią Wi-Fi lub inną bezprzewodową i zarejestrowane w jednym koncie Samsung Account.